Minu foto
Nimi:
Asukoht: Tallinn, Estonia

22. veebr 2007

Ääretu armastus on ainus tõde, kõik muu on illusioon

Reaalseks peetava Matrix-maailma paljastamine

ISBN: 9789985978405 - - - - - 2007

Miks on "maailm" virtuaalreaalsuse mäng, mis eksisteerib ainult seetõttu, et meie usume seda eskisteerivat

Päris lihtsalt, seda kinnitab uusim avastus! Mitte kunagi varem pole ainuski raamat pajatanud nii selgelt, miks "füüsiline" reaalsus on lihtsalt illusioon, mis eksiteerib ainult meie ajus.

Fantastiline? Kindlasti. End David Icke'i informatsioon, mis on esitatud igaühele mõistetaval viisil, muudab elu, paljastades nii illusiooni, mida me peame "reaalsuseks", kui ka viisi, mismoodi see illusioon genereeritakse ja mil viisil sellega manipuleeritakse eesmärgiga vangistada meid võltsreaalsusse.

Icke selgitab, kuidas me "elame" "holograafilises Internetis", kus meie aju on ühendatud "keskarvutiga", mis söödab meisse sedasama kollektiivset reaalsust, mida me dekodeerime lainekujudest ja elektrisignaalidest holograafiliseks kolmemõõtmeliseks "maailmaks", mida arvame ennast nägevat.

Nagu Icke rõhutab, on tunnustatud teaduse mitmed distsipliinid avastanud mainitud informatsioonist juba paljugi, kuid neid osi pole veel kunagi omavahel ühendatud. On keskendutud ainult üksikutele puudele, nägemata metsa, sest üleilmse ühiskonnaga manipuleerivad jõud ei soovi, et saaksime teada tõde, mis teeb meid vabaks.

Iga lehekülg lahendab niinimetatud elumõistatusi. Kes me oleme? Mida me siin teeme? Mis on inimkeha ja kuidas võib lakata "vananemast"? Kes kontrollib meie reaalsust? Miks on nii palju sõdu, nälga, kannatusi ja stressi? Mis on "mõistus" ja "emotsioon" ning miks need valitsevad meid? Kes lõi religiooni ja mida selle eestkõnelejad tegelikult jumaldavad? Kõiki neid ja paljusid muid küsimusi selgitatakse pädevalt ning harvanähtava, koguni enneolematu lihtsusega.

David Icke'i pajatus, mida süvendavad Neil Hague'i vaimustavad illustratsioonid, muudab igaühe, kes söendab selle läbi lugeda, reaalsust - "elu".

Niisiis otsige endale iste - piisab servalegi toetumisest.

"Intuitiivne mõistus on püha anne ja arukas mõistus selle ustav teener.
Oleme loonud ühiskonna, mis austab teenrit ja on unustanud ande."
Albert Einstein

Linke:
Matrix Kirjastus
ERB
Raamatukoi raamatupood

Originaal:
Infinite Love is the Only Truth, Everything Else is Illusion